PIELUCHY WIELORAZOWE

Szukasz miejsca, w którym kupisz wszystko co potrzebne do wielopieluchowania? Tu znajdziesz całą wyprawkę dla dziecka: pieluszki różnych rodzajów i producentów, akcesoria, środki do prania i pielęgnacji, a także kosmetyki.

Pieluchy wielorazowe jak zacząć

Zastanawiasz się jak zacząć z pieluszkami wielorazowymi? Wieluszki to też miejsce, w którym znajdziesz potrzebną wiedzę! Zapisz się do newslettera i skorzystaj z darmowego kursu online o pieluchach wielorazowych lub zajrzyj do naszych wpisów na blogu!

Możesz też śmiało dzwonić i pisać w razie wątpliwości. Wieluszki to moje trzecie dziecko, w które wkładam dużo serca. Za wszystko w sklepie odpowiadam ja (Marta) i lubię rozmowy z klientami, gdy realnie im pomagam.

Pieluchy wielorazowe jak używać

Tak samo jak przy jednorazówkach, warto zmieniać pieluszkę dziecku po każdym siku i kupce. Minimalizuje to ryzyko odparzeń, ponieważ skóra może swobodniej oddychać. Zużytą pieluszkę wielorazową wrzucamy do worka/kosza do przechowywania, a potem pierzemy w pralce. Nieczystości stałe należy wrzucić do ubikacji, tak jak w przypadku jednorazówek (choć w przypadku tych drugich niewiele osób się do tego stosuje, pomimo wymogu).

Pieluchy wielorazowe jak prać

Martwisz się, że pranie wielorazówek jest skomplikowane i czasochłonne? Na pierwszy rzut oka może tak się wydawać. Jednak po zapoznaniu się z instrukcją prania i wybraniu proszku, nie będziesz się już nad tym zastanawiać. Pranie pieluch robi się co 2, maksymalnie co 3 dni.

Pieluchy wielorazowe zestaw

Szukasz gotowych zestawów? Znajdziesz je tutaj – to mini zestawy na spróbowanie dla noworodka. Są też Mystery Boxy dla większych dzieci: to zestawy niespodzianki, ale w środku znajdziesz to, co potrzebne, by zacząć i poznać wielopielo. I to w atrakcyjnej cenie!

Wyświetlanie 1–24 z 134 wyników