Puppi

Pieluszki wielorazowe Puppi

Puppi to pierwsze zupełnie naturalne polskie pieluszki wielorazowe. W ofercie Puppi znajdziesz otulacze wełniane, wkłady, oraz formowanki. Wszystko to stworzone z ogromną troską o środowisko.

Otulacze wełniane Puppi

Pieluszki wielorazowe Puppi posiadają wygodną regulację długości oraz obwodu, dzięki czemu łatwo dopasować je na każdego malucha. Wykonane są z delikatnej, niegryzącej wełny merino, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka! Jeśli nadal nie wiesz co wybrać – napisz do mnie, chętnie pomogę!

Otulacze wełniane Puppi występują w 4 rozmiarach:

  • Newborn (NB) – ok. 3 – 6,5kg
  • Mini One Size (MOS) – ok. 4,5 – 9,5kg
  • One Size (OS) – ok. 6 – 15kg
  • One Size Plus (OS+) – ok. 10 – 18kg

Jeśli dopiero spodziewasz się dziecka lub w wieku kilku tygodni Twoje dziecko jest bardzo drobne, wybierz rozmiar Newborn (3 – 6,5 kg). Jeśli Twój noworodek waży już prawie 5 kg, znacznie lepiej sprawdzi się rozmiar Mini One Size (4,5 – 9,5 kg). Otulacz wełniany One Size (6-15 kg) to rozwiązanie na czas, kiedy dziecko wyrośnie już z Mini OS. Dla większości maluchów posłuży on już do końca okresu pieluchowania. Otulacze One Size Plus (10-18 kg) to propozycja dla niemowląt, które są szczególnie pulchniutkie, dla maluchów noszących formowanki OS oraz starszych dzieci, które wyrosły już z rozmiaru OS.

 

Formowanki

Formowanki Puppi mają budowę kieszonki, do której możesz włożyć dowolny wkład chłonny. Wybierz taki, który w danym momencie najbardziej odpowiada potrzebom Twojego dziecka. Budowa z kieszenią zapewnia szybsze schnięcie i czysta pieluszka jest szybciej gotowa do kolejnego użycia. Dzięki gumkom w pachwinkach, formowanki są rozwiązaniem zapewniającym zwiększoną ochronę przed wyciekami. Bardzo dobrze chronią też otulacz wełniany przed zabrudzeniem, zwłaszcza przed wyciekami mlecznej kupki. Dlatego doskonale sprawdzą się dla dzieci poniżej 6. miesiąca życia. Natomiast przy starszych maluszkach pozwolą uzyskać większą chłonność na noc i na wszystkie te okazje, kiedy pieluszka nie może być zmieniona przez dłuższy czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8